Jaarlijks vindt de Landelijke bijeenkomst Vroegsignalering plaats. Hieronder vind je de presentaties van het plenaire programma, de deelsessies en het verslag van de dag van de afgelopen edities.
Presentaties Landelijke bijeenkomst Vroegsignalering
Nieuws over Vroegsignalering
-
Van Hema-rookworst tot Whatsapp: alles voor een beter bereik
‘Het bereik verdubbelen’: wat staat nog in de weg?
18 september 2025
Blijven proberen, op verschillende manieren en in begrijpelijke taal - goede communicatie helpt om mensen beter te bereiken. Wat hebben we de afgelopen jaren nog meer geleerd? En wat kan beter? Tijdens de Landelijke bijeenkomst Vroegsignalering deden zo’n 300 deelnemers inspiratie op over het thema 'Samen sterk, meer bereik'.
-
-
Meld je nu aan voor de deelsessies
Demissionair staatssecretaris komt naar Landelijke bijeenkomst vroegsignalering
7 juli 2025
Het programma voor de Landelijke bijeenkomst Vroegsignalering op 15 september is bekend. Demissionair staatssecretaris Jurgen Nobel spreekt, Anna Schotanus neemt je mee in de wereld van laaggeletterden en je krijgt inzicht in de cijfers over vroegsignalering. Deelname is gratis. Meld je snel aan voordat de laatste plaatsen weg zijn!
- Vorige pagina
- 1
- 2
- 3
- 4
- ...
- 41
- Volgende pagina