Halfjaarlijks overleg met rechtspraak: wat moet er aan de orde komen?
Halfjaarlijks overleg met rechtspraak: wat moet er aan de orde komen?
21 april 2021
Elk half jaar zoekt de rechtspraak (het Landelijk Kwaliteitsbureau Curatoren, Bewindvoerders en Mentoren) samen met het IVO (de ict-dienstverlener voor de rechtspraak) overleg met brancheverenigingen om voeling te houden met ons werk. Lever input voor de agenda!
Lees verder (Alleen voor NVVK-leden)
Gerelateerd nieuws
-
‘Cliënt met beperking vraagt specialistische aandacht'
6 juli 2020
Beschermingsbewind voor cliënten met een beperking blijkt een vak apart, merken beleidsmedewerkers Ellen Hennekens en Irene Koole tijdens hun bezoek aan NVVK-lid Mijn Geld en Zo.
-
Eerste tijdelijke schuldenbewinden lopen af, verleng op tijd
16 september 2025
Vanaf 2021 is aan schuldenbewind een termijn van 5 jaar verbonden. Dat betekent dat de eerste schuldenbewinden die sinds die tijd werden uitgesproken, nu aflopen. Verlengen kan, maar doe dat op tijd.
-
Verhuisde je cliënt? Dan mag je met terugwerkende kracht 388 euro declareren
16 september 2025
Wanneer iemand waarover je het financiële bewind voert verhuist, brengt dat veel regelwerk met zich mee. Het Hof Arnhem Leeuwarden heeft uitgesproken dat bewindvoerders voor dat werk altijd betaald moeten worden met een verhuisvergoeding.