In de Kennisbank vind je meer informatie over financiële hulpverlening. Een deel daarvan is openbaar, een ander deel uitsluitend toegankelijk voor NVVK-leden.
Kennisbank
-
-
-
Regeling afsluitbeleid kleinverbruikers elektriciteit en gas en Warmteregeling
Energieleveranciers mogen klanten die hun elektriciteits-, gas- of warmterekening niet betalen niet zomaar afsluiten. Dat staat in de 'Regeling afsluitbeleid voor kleinverbruikers van elektriciteit en gas' en in de 'Warmteregeling'.
lezen -
-
-
-
Praktijkverhalen: schuldregelen met woningbehoud, hoe doe je dat?
Rudi wil zijn koophuis houden - maar heeft 40.000 euro schuld
Wat doe je als een hulpvrager flinke schulden heeft maar ook een eigen woning met (waarschijnlijk) overwaarde? Aandringen op verkoop van de woning lijkt dan logisch. Zo kan immers geld vrijgemaakt worden voor het aflossen van schulden. Toch leidt verkoop van de woning vaak tot nieuwe problemen. Misschien is aansturen op verkoop toch niet de beste optie? In een korte serie vertellen we praktijkverhalen waarin woningbehoud mogelijk (b)leek.
lezen -
-
-
- Vorige pagina
- 1
- 2
- 3
- 4
- ...
- 11
- Volgende pagina