Verenigingsbureau

Het Verenigingsbureau ondersteunt de vereniging in het realiseren van haar missie, visie en strategische doelstellingen. Dit doet zij door Bestuur, Innovatieteams, Kernteams en Communities te ondersteunen in de uitvoering van hun taken. Verder faciliteert het Verenigingsbureau de activiteiten die de NVVK voor haar leden uitvoert.

  • Geert van Dijk

    Directeur
    g.vandijk@nvvk.nl

  • Joeri Eijzenbach

    senior juridisch beleidsadviseur
    j.eijzenbach@nvvk.nl

  • Anja Gosman-Nolen

    officemanager
    a.gosman@nvvk.nl

  • Auke Schouwstra

    communicatie en pers
    a.schouwstra@nvvk.nl

  • Kosta Skliris

    senior beleidsadviseur
    k.skliris@nvvk.nl

  • Karen Stoffels-Montfoort

    senior beleidsadviseur
    k.stoffels@nvvk.nl

  • Marieke van der Veen

    Marieke van der Veen
    m.vanderveen@nvvk.nl

  • Linda van Vliet

    Procesmanager Samenwerking Schuldeisers
    l.vanvliet@nvvk.nl

  • Daisy Warmerdam

    Secretaresse
    d.warmerdam@nvvk.nl

Naar boven