Verenigingsbureau

Het Verenigingsbureau ondersteunt de vereniging in het realiseren van haar missie, visie en strategische doelstellingen. Dit doet zij door Bestuur, Innovatieteams, Kernteams en Communities te ondersteunen in de uitvoering van hun taken. Verder faciliteert het Verenigingsbureau de activiteiten die de NVVK voor haar leden uitvoert.

  • Nynke Andringa

    accountmanager Collectief Schuldregelen
    n.andringa@nvvk.nl
    06 - 36 43 16 14

  • Linda van Arkel

    beleidsadviseur project Minder regeldruk, klant voorop
    l.vanarkel@nvvk.nl
    06 - 11 04 17 04

  • Geert van Dijk

    directeur NVVK
    g.vandijk@nvvk.nl
    06 - 27 08 55 66

  • Joeri Eijzenbach

    senior beleidsadviseur
    Kwaliteitskader en juridische zaken
    j.eijzenbach@nvvk.nl
    06 - 55 88 72 25

  • Anja Gosman-Nolen

    officemanager NVVK
    PA voorzitter en directeur NVVK, HRM zaken, financiƫn en officemanagement
    a.gosman@nvvk.nl
    06 - 55 12 10 36

  • Barbara Grotzinger

    accountmanager Collectief Schuldregelen
    b.grotzinger@nvvk.nl
    06 - 25 76 90 35

  • Ellen Hennekens

    senior beleidsadviseur
    convenanten, Landelijk Convenant Vroegsignalering en project Schouders Eronder
    e.hennekens@nvvk.nl
    06 - 51 91 15 84

  • Jenny den Hertog

    beleidsadviseur Collectief Schuldregelen
    j.denhertog@nvvk.nl
    06 - 33 97 61 51

  • Monique de Hoog

    projectondersteuner
    Collectief Schuldregelen, Landelijk Convenant Vroegsignalering en schuldenrust
    projecten@nvvk.nl
    06 - 50 97 07 70

  • Irene Koole

    senior beleidsadviseur
    convenanten en betalingsregelingen
    i.koole@nvvk.nl
    06 - 24 77 07 67

  • Lida Luijten

    secretaresse
    secretariaat@nvvk.nl
    06 - 33 20 35 10

  • Ruud van Nimwegen

    beleidsadviseur Landelijk Convenant Vroegsignalering
    r.vannimwegen@nvvk.nl
    06 - 48 90 87 02

  • Anneke Nunn

    communicatieadviseur
    Collectief Schuldregelen, schuldenrust en Landelijk Convenant Vroegsignalering
    a.nunn@nvvk.nl
    06 - 29 10 11 97

  • Marianne Oostrik

    projectleider Schuldenknooppunt
    en projectcoƶrdinator Collectief Schuldregelen
    m.oostrik@nvvk.nl
    06 - 46 85 56 39

  • Karin Overweg

    projectondersteuner
    Collectief Schuldregelen, Landelijk Convenant Vroegsignalering en schuldenrust
    projecten@nvvk.nl
    06 - 44 16 13 44

Naar boven