Verenigingsbureau

Het Verenigingsbureau ondersteunt de vereniging in het realiseren van haar missie, visie en strategische doelstellingen. Dit doet zij door Bestuur, Innovatieteams, Kernteams en Communities te ondersteunen in de uitvoering van hun taken. Verder faciliteert het Verenigingsbureau de activiteiten die de NVVK voor haar leden uitvoert.

  • Geert van Dijk

    Directeur
    g.vandijk@nvvk.nl

  • Corine Booij

    secretaresse
    secretariaat@nvvk.nl

  • Joeri Eijzenbach

    senior juridisch beleidsadviseur
    j.eijzenbach@nvvk.nl

  • Anja Gosman-Nolen

    officemanager
    a.gosman@nvvk.nl

  • Ronit van der Schaaf

  • Ellen Hennekens

    senior beleidsadviseur
    e.hennekens@nvvk.nl

  • Irene Koole

    senior beleidsadviseur
    i.koole@nvvk.nl

  • Auke Schouwstra

    communicatie en pers
    a.schouwstra@nvvk.nl

  • Karen Stoffels-Montfoort

    senior beleidsadviseur
    k.stoffels@nvvk.nl

  • Marieke van der Veen

    senior beleidsadviseur
    m.vanderveen@nvvk.nl

  • Linda van Vliet

    Programmamanager 'Meer mensen schuldenzorgvrij'
    l.vanvliet@nvvk.nl

  • Daisy Warmerdam

    Projectsecretaresse 'Meer mensen schuldenzorgvrij'
    d.warmerdam@nvvk.nl

Naar boven