Eén overheidsconvenant: SVB/UWV
Eén overheidsconvenant: SVB/UWV
Zes grote overheidsorganisaties, te weten de Belastingdienst, CAK, CJIB, DUO, SVB en UWV, hebben samen met de NVVK het één overheidsconvenant opgesteld en ondertekend op 7 april 2020.
Lees verder (Alleen voor NVVK-leden)
Gerelateerd nieuws
-
In gesprek met
27 februari 2023
'In gesprek met' is intercollegiaal overleg in de vorm van regelmatig contact met een (vaste groep) externe collega’s. Samen praten ze over een zelfgekozen organisatiebreed vraagstuk. Het doel is om van anderen te horen wat werkt en te leren van elkaar.
-
Rudi wil zijn koophuis houden - maar heeft 40.000 euro schuld
22 februari 2023
Wat doe je als een hulpvrager flinke schulden heeft maar ook een eigen woning met (waarschijnlijk) overwaarde? Aandringen op verkoop van de woning lijkt dan logisch. Zo kan immers geld vrijgemaakt worden voor het aflossen van schulden. Toch leidt verkoop van de woning vaak tot nieuwe problemen. Misschien is aansturen op verkoop toch niet de beste optie? In een korte serie vertellen we praktijkverhalen waarin woningbehoud mogelijk (b)leek.
-
Convenant Aedes
14 december 2022
Het convenant Aedes is een modelconvenant zoals overeengekomen tussen de NVVK en Aedes, de branchevereniging voor woningcorporaties in Nederland. Om van het convenant gebruik te kunnen maken, moet een individuele woningcorporatie zelf aansluiten.